Kişisel Gelişim ve Farkındalık Seansları

Kişisel Gelişim ve Farkındalık Seansları
Gülsün İcik Yılmaz - Bursa Holistik Yaşam

Kişisel Gelişim ve Farkındalık Seansları

Hepimiz anne karnına düştükten sonra hem bedensel hem zihinsel olarak gelişmeye ve bilgileri öğrenmeye başlarız. Gelişimimizi bir çok faktör etkiler. Annenin duygu ve hastalıkları genetik olarak aktarımları, gebelikte yaşanan travmalar, hastalıklar,  dışsal faktörler gelişimimizi etkiler. Bir çok bilimsel teoriye göre duygular bilgileri kodlamamıza sebep olur. Bizler dünyaya geldikten sonra ekonomik ve sosyal çevrenin etkileşimleri ile hayatta kalma isteği ile gelişmeye ve öğrenmeye devam ederiz. Fizyolojik ve psikolojik gereksinimlerimizin karşılanması yada karşılanmaması ile duygular ortaya çıkar ve bilgiler bu şekilde zihnimize kodlanmaya devam eder ve bir gün gelir herhangi bir davranışımızın bizi ve etrafımızdaki insanları sevdiklerimizi rahatsız ettiğini farkederiz. Belkide o davranış yüzünden hayatımızda hiçbir şey yolunda gitmiyor olabilir. İlişkilerinizde hep aynı sorunları yaşıyor, öfkenize engel olamıyor, kendinize güvenmiyor olabilirsiniz.

Belki bir adım atmak istiyor fakat bunu başaramıyor olabilirsiniz. Sizi rahatsız eden bu olumsuz davranış topluluk önünde konuşamamakta olabilir, her şeyden korkmakta olabilir. Rahatsız olduğunuz olumsuz davranışınız her ne ise artık duygusal anlamda taşmalar yaşıyorsunuz demektir. Farkına vardığınız ve değiştirmek istediğiniz otomatikleşmiş olumsuz davranışlarınızı, kalıplaşmış olumsuz inançlarınızı hayatınızdan çıkarıp olumsuz duygu birikimlerin yüklerinden özgürleşip gerçek potansiyelinizi açığa çıkarmak için çözüm noktasında bireysel kişisel gelişim seanslarını tercih edebilirsiniz.

Düşünün ki bir atın üstündesiniz ve dörtnala koşarak gidiyorsunuz.. 

Size nereye gittiğinizi soruyorum;

Siz de bana ‘bilmem ata sor’ diyorsunuz

Ben de size ‘atın dizginlerini tutun!’ diyorum.

Müşteri Yorumları

  1. Ben 2 sene önce Almanya’dan gülsün hanıma geldim.arkadaş ilişkilerim ile ilgili bir kısır döngü yaşıyordum.ve genel anlamda çok mutsuzdum.görüşmelerimizin sonunda gülsün hanım hayata Farklı bir gözle bakmamı sağladı.empati yapabilmeyi başardım.geçmişte yaşadığım olumsuz olayları bırakıp bunları deneyim olarak kabul etmeyi sayesinde başardım.böylelikle üniversitemi rahatlıkla bitirdim.artık sosyal ilişkilerim daha sağlıklı kendisine çok teşekkür ediyorum.

  2. Gülsün hanım ile önce ben görüştüm Hypoxi ile birlikte kilo kontrolü için destek aldım,kendisi hayatıma sağlıklı beslenme ve kilo verme dahil birçok konuda katkıda bulundu????odaklanma konusunda sıkıntılarımdan kurtuldum ve birçok konuda farkındalık yaşadım.Aslında hayata bakış açım değişti diyebilirim????kendimi daha fazla sevmeye başladım ve kendimi daha iyi tanıdım.Daha sonra çocuklarım ile ilgili destek aldım.Kızım (12 yaşında) ergenlik döneminde olduğu için inatlaşmaları ve hırçınlıkları vardı. Her istediğini yapmama rağmen mutsuz ve tatminsizdi.Masal atölyelerinden sonra müthiş bir değişim yaşadık,ergenlik dönemini böylece daha yumuşak atlattık.Kızımla hergün tartışıyorduk artık iki arkadaşız????????Oğlum ise (9yaşında) okula uyumsuzluk yaşıyordu,ders çalışmak istemiyor ve sorumluluklarını yerine getirmiyordu dişlerini bile fırçalamasını ben söylüyordum.Masal atölyelerinden sonra öğretmeni beni aradı ve oğlumdaki değişiklikleri anlattığında çok duygulandım tarifsiz bir mutluluk bu bir anne için.Pandemi döneminide Gülsün hanım sayesinde rahat atlattık????Onun hakkında ne desem yetmiyor az kalıyor kendisine çok teşekkür ediyorum iyiki hayatımızda var iyiki tanıdık onu ❤️

  3. Gülsün hanım ile tanıştığım zaman duyguların baskısı ve bilinçaltına bakış açım diye bir düşüncem bile yoktu. Bunlardan Bi haber yaşamaktaymışım aslında. Çözüm aradığım şey klostrofobik durumlar ve bunlardan kurtulma isteğimdi. En başında bedenimin duygular karşısında ne kadar baskı altında olduğunu ve ne kadar sıkıntı çektiğini farkettim. Hızlıca bundan kurtulmak ve rahatlığı tüm bedende hissetmek harika bir sonuç oldu benim için. Acabalarla başlayan bir süreci keşke daha önce gelseydim düşünceleriyle bitiren ben herkese iyi hissetmek adına mutlaka bu sürece dahil olmalarını tavsiye ederim. Teşekkürler Gülsün hanım ????????????

Yorum Yaz