Sağlıklı Yaşam Koçluğu ve Danışmanlığı

Sağlıklı Yaşam Koçluğu ve Danışmanlığı
Gülsün İcik Yılmaz - Bursa Holistik Yaşam

Sağlıklı Yaşam Koçluğu ve Danışmanlığı

Ruh beden zihin bir bütündür. Sağlıklı yaşamaya dair her şey hayata bütünsel bakmakla başlayan bir süreçtir. Ruh sağlığımız duygularımız ile doğru orantılıdır. Ruhumuzun besin kaynağı duygulardır. Duygusal taşmalar ruhsal birikimler sinir sistemi, dolaşım sistemi ve boşaltım sistemini olumsuz etkileyebilir. Ruhsal duygu birikimleri beslenme alışkanlıklarımızı da değiştirebilir. Bu durum vücut kitle endeksinin dışına çıkılması ve kilo alımı ile sonuçlanabilir. Vücut ağırlığının artması sonucu artan yağ oranı organlarımızı olumsuz etkileyerek hastalıklara sebep olabilir.

Bedensel değişiklikler kilo alımının yarattığı olumsuz bütün etkiler yaşam motivasyonunuzu kaybetmenize, kendinize olan güvenin sarsılmasına, ilişkilerinizde sorunlar yaşamanıza sebep olabilir. Zihnin çalışma prensibine göre hareket edilerek yapılan bilinçaltı çalışmaları (NLP teknikleri ve olumlu telkinler) sayesinde sağlıklı yaşamak ve kilonuzu kontrol etmek mümkündür. Bize ulaşmanız halinde size vereceğimiz sağlıklı yaşam konusundaki danışmanlık, koçluk hizmeti ile beraber merkezimizde bulunan güvenirliği ispatlanmış Hypoxi yöntemini yolculuğunuza dahil edip dış görünüşünüzü de istediğiniz ölçüde şekillendirebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

  1. Öncesi ve sonrası olarak hayatımı ikiye ayıran güzel kadın.Yasamımda birçok şeyde mucizeler yarattıgın için minnetarım. Senin ruhsal Aykut Bey in fiziksel olarak bende yarattığı olumlu değişimler için çok tesekkur ederim. Her hizmetiniz dostca ve sevgiyle. Yolunuz açık işiniz rast gelsin

Yorum Yaz