Hypoxi

Hypoxi
Aykut Yılmaz - Bursa Holistik Yaşam

Hypoxi

Avusturya Salzburg Üniversitesi Spor Hekimi Dr. Norbert Egger tarafından bulunmuştur. 23 yıldır dünyada 17 yıldır Türkiye'de 10 yıldır da Bursa'da sadece Aykut Yılmaz tarafından uygulanan etkinliği kanıtlanmış patentli bir sistemdir.

Çağın hastalığı ve her geçen gün artan obezite ile mücadele de yıllardır bir çok yöntem uygulanmaktadır. Son yıllarda herkes kısa yoldan zayıflamak istediği için malesef çok fazla cihaz, hap, ilaç krem piyasaya sunularak insanlar uygun olmayan yöntemlere yönlendirilmektedir. Hypoxi olarak Bursa'da 10 yıldır insanlara ücretsiz deneme seansı yaparak spor ve dengeli beslenme ile kendi kendilerine nasıl zayıflayacaklarını anlatırken, Hypoxi sisteminde verecekleri bu kiloların bölgesel olarak nasıl gideceğini başarı İle uygulamaktayız.

Vakum Terapi ve Selilüt Bakımları 

Cildinizi Hypoxi Dermology ile çalıştırıp pürüzsüz, sıkı ve düzgün bir cilde sahip olabilirsiniz. Bu bir çok kadının rüyasıdır. Hypoxi Dermology ile gevşek cilde ve cilt elastikiyetinin kaybolmasına son verebilirsiniz. Bu sizi gergin cilde kavuşturacak en rahat yoldur.  Siz dinlenirken Hypoxi Dermology devrim yaratır. Siz konforlu bir şekilde rahatlarken cildinizi güçlendirir. Hypoxi modern teknolojisi yardımıyla, doğal bir terapi olan bardak çekme sistemini 21. yüzyıla uygun geliştirmiştir. İlave olarak yapacağımız yöntemler ile selülitlerinize ve çatlaklarınıza veda edip sıkı bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Minimum Çalışma

Hypoxi Dermology vücut hatlarını şekillendirirken vücutta komple rahatlama sunan en konforlu sistemdir. Hypoxi Dermology, ilgili her cilt bölgesinde elle yapılan bir bardak çekme masajına oranla 200 defa daha uzun süre etkili olduğu kanıtlanmıştır. Böylece 20 dakikalık bir bakım süresi içinde en yüksek etki derecesine ulaşır. 

Hypoxi Dermology'nin etki şekli: Yüksek basınçtan düşük basınca değişim cildi hareketlendirir ve dokuya oksijen ve besin maddeleri yüklü kan pompalar. Cilt bu çalışma şekline, güçlenerek ve sıkılaşarak uyum sağlar. Zehirli maddeler atılır. Cilt elastikiyet kazanır, metabolizma hızlanır ve yağ dokusu aktivite kazanır. Hypoxi Dermology'nin cildi toparlamama etkisine bugüne kadar ulaşılamamıştır ve ilk uygulamalardan sonra ciltteki etkileri gözle görülür.

Her hakkı mahfuzdur. Tüm bilgiler Hypoxi Gmbh firmasından alınmıştır. 

Müşteri Yorumları

    *Henüz bu sayfaya yorum eklenmemiştir.

Yorum Yaz