Masal Atölyeleri

Masal Atölyeleri
Gülsün İcik Yılmaz - Bursa Holistik Yaşam

Masal Atölyeleri

Atölye çalışmalarının amacı; bireylerin kendini düşünce ve duygu olarak daha iyi hissetmesini ve sorunlarını tanımlamasını ve ifade etmesini öğretmek,bireylerin kendine olan saygısını ve güvenini geliştirirken farkındalıklarını da arttırmayı sağlamak, mantıksal ve eleştirel düşünme yeteneğini geliştirmek, Yeni ve olumlu davranış geliştirmeye yardımcı olmak, hayal gücü, hafıza ve dil-konuşma becerilerini geliştirmelerine etkin,problem çözme metotları öğrenmelerine yardımcı olmak,derslerde odaklanamamak ve konsantre olamamak gibi konuların düzeltilmesi ve okul başarılarının artırılmasına yardımcı olmaktır.atölyelerde masallar bireylere yönelik tasarlanıp program dahilinde çalışmalar yapılmaktadır.

Müşteri Yorumları

  1. Gülsün Hanım siz mükemmelsiniz oğlum her tür hayvandan korkuyordu arı sinek bile sizin sayenizde şu anda evde kedi beslemeye başladık ve çok mutlular çok teşekkürler????

  2. Merhabalar ???? benim oğlum 10 yaşında 1 yaşından bu yana geceleri çok korkuyordu,yatağına yattığında ağlıyor tek başına uyumak istemiyordu. Senelerce denemediğim bir şey kalmadı diyebilirim. İki kez odasını değiştirdim,uyumasını bekledim yanında, ben yanından gittiğimde yinede gece birkaç kez uyanıp yanıma geliyordu. Bu süreç ailecek bizi çok yıprattı ???? Tam artık çok yoruldum derken sevgili Gülsün hanımla tanıştım ❤️ Oğlum seanslara başladı, masal atölyeleri ona çok iyi geldi,bir çok konuda olumlu değişimler oldu. Artık geceleri yatağına giriyor ve kitap okuyor ardından uykuya dalıyor, sabaha kadar huzurlu uyuyor. Gülsün hanımı iyiki tanımışız iyiki hayatımıza girmiş O muhteşem bir insan ???? Çok teşekkür ediyorum.

Yorum Yaz