Cilt Bakımı ve Onarımı

Cilt Bakımı ve Onarımı
Aykut Yılmaz - Bursa Holistik Yaşam

Cilt Bakımı ve Onarımı

Klasik Cilt Bakımı 

Klasik cilt bakımı, her cilde cildin yapısına uygun olan profesyonel ürünler ile ayda en az bir kez uygulanması uygun olan detaylı cilt temizleme işlemidir. Günümüz koşullarında cildin beslenmesi stres dış etkenler hava kirliliği ve beslenme şekli gibi etkenler sonucunda tamamlanamaz hale gelebiliyor. Yaptıracağınız bakımlar ile cildinizin sağlıklı dokusuna kavuşabilir ve erken yaşlanmasını yavaşlatabilirsiniz.

Merkezimizde, Klasik Cilt Bakımları alanında uzman kişiler tarafından 10 yıldır doğru ürünler ile uygulanmaktadır. İşlem en az bir saat sürmektedir. Cilde sırasıyla temizleme, peeling, buhar, komedon temizliği, tonik serum, maske, nemlendirici ve ihtiyaç dahilinde destek bakım ampulleri ile masaj yapılarak uygulama gerçekleştirilir. Böylelikle cilt temizlenir, kapalı olan gözeneklere biriken yağ ve kirler arındırılır. Cildin esnekliği ve parlaklığı geri kazandırılmış olur. Klasik cilt bakımı her zaman yaptırılabilir. Fakat cilt kendini 28 günde bir yenilediği için ayda bir kez önerilmektedir. 

Dermapen

Dermapen cildin değerli üst tabakası olan e0pidermise zarar vermeden , soymadan, tahriş etmeden uygulanan bir yöntemdir. Dermapen işlemi ile cildin sıkılığı, elastikiyeti için vazgeçilmez olan "kollajen" ve "elastin" sentezi salgılanarak kan dolaşımı hızı  arttırılıyor. Dermapen cilt gençleştirme dışında, akne, leke, su çiçeği izleri, çatlakların ve cerrahi sonrası oluşan izlerin giderilmesi amacıyla uygulanıyor.  İşlem 30-40 dk sürmektedir. Kişinin cilt ihtiyacına  uygun serum kullanılarak uygulanmaktadır. Bu yöntem iki hafta ara ile minimum 4 seans uygulanarak kişinin ihtiyacına göre seans sayısı artış göstermektedir.

Müşteri Yorumları

    *Henüz bu sayfaya yorum eklenmemiştir.

Yorum Yaz