• Aykut Yılmaz
  Aykut Yılmaz - Bursa Holistik Yaşam
  Hypoxi
  Avusturya Salzburg Üniversitesi Spor Hekimi
  Dr. Norbert Egger tarafından bulunmuştur.
  23 yıldır dünyada 17 yıldır Türkiye'de
  10 yıldır da Bursa'da sadece Aykut Yılmaz
  tarafından uygulanan etkinliği kanıtlanmış
  patentli bir sistemdir.
  İLETİŞİME GEÇ
Bursa Holistik Yaşam
Aykut Yılmaz - Bursa Holistik Yaşam

Hakkında

23.12.1977 İstanbul doğumluyum. Babamın polis olması sebebi ile ilkokulu Diyarbakır’da ortaokul ve liseyi Çankırı'da bitirdim. Çok istediğim Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümü'nü 1999 yılında kazandım ve 2003 yılında mezun oldum. Eğitim hayatım devam ederken aldığım spor masörlüğü ve antrenörlük uzmanlıkları ile mezun olduktan sonra Turizm sektöründe uzmanlığım dahilinde çeşitli alanlarda yönetici olarak çalıştım.

2005 yılında tanıştığım Hypoxi yöntemini Bursa’ya 2011 yılında getirdim. 2011 yılından bugüne kadar geçen sürede Bursa'da 9000 danışanın Hypoxi yöntemi ile sağlıklı ve bölgesel olarak zayıflamasına katkıda bulundum. Amacım ulaşabildiğim herkese sağlıklı bir şekilde spor ve beslenme ile en doğru şekilde nasıl kilo verebileceklerini anlatmak ve aktardığım bilgileri hayat boyu sürdürülebilir bir alışkanlığa dönüştürmelerini sağlamaktır.. [..]
Aykut Yılmaz - Bursa Holistik Yaşam

Blog & Makaleler

Sektörle ilgili her konuda sizlere bilgi paylaşımı yapmaya devam ediyoruz, paylaşımlarımıza bu kısmından göz atabilirsiniz.